Centrum rehabilitacyjne Fizjoteka

2017-08-01
Centrum rehabilitacyjne Fizjoteka

Jeśli poszukujesz dobrego centrum rehabilitacyjnego to koniecznie sprawdź naszą ofertę. W celu zapewnienia Państwu usług najwyższej klasy zatrudniamy najlepiej wykwalifikowanych rehabilitantów, wykorzystujemy sprzęt rehabilitacyjny wysokiej jakości oraz wprowadzamy nowoczesne technologie i metody leczenia rehabilitacyjnego. Korzystając z naszych usług masz pewność, że szybko wrócisz do dawnej sprawności fizycznej. Wszystkim osobom, które przyjeżdżają na umówiony zabieg oferujemy bezpłatne miejsce parkingowe

Nasze Centrum powstało z myślą o osobach wymagających intensywnej rehabilitacji przy zastosowaniu najnowszych metod. Prowadzimy rehabilitacje dzieci oraz rehabilitacje osób dorosłych. W terapii wykorzystujemy specjalistyczny i bezpieczny sprzęt terapeutyczny oraz atrakcyjne pomoce, co sprawia, że zajęcia prowadzone są w przyjemnej i zabawowej atmosferze, co jest niezwykle ważne w przypadku rehabilitacji dzieci. Serdecznie zapraszamy na stronę w celu zorientowania się w ofercie jaką dysponujemy, w razie pytań zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego na stronie.

Jeżeli szukasz profesjonalnej i skutecznej rehabilitacji to dobrze trafiłeś. Sprawdź nas! Wysoce wykwalifikowany personel naszego gabinetu w przyjaznej atmosferze zapewni Państwu troskliwą opiekę w celu polepszenia zdrowia i komfortu psychicznego. W naszym gabinecie znajdziecie Państwo bardzo dobre warunki do przeprowadzenia szeroko rozumianej rehabilitacji ruchowej. Ponadto oferujemy różnego rodzaju zabiegi z zakresu fizykoterapii. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, która znajduje się na naszej stronie.